Zapraszamy na targi

Nasza pozycja na rynku jest już wypracowana i solidna, a produkty doskonale znane na całym świecie. Mimo to nie zaprzestajemy poszukiwań nowych odbiorców naszych produktów. Stąd też nasze cykliczne pojawianie się na największych krajowych, europejskich i światowych targach wystawienniczych branży medycznej. W tym roku potwierdziliśmy naszą obecność na targach MEDICA

 

MEDICA (Düsseldorf, 13-16 listopad 2017 r.) to największe i najważniejsze na świecie targi branży medycznej. Prawie 5 000 firm z ponad 72 krajów zaprezentuje około 130 000 zwiedzającym najwyższej jakości urządzenia, wyposażenie i rozwiązania wykorzystywane we wszystkich sektorach szpitalnej opieki medycznej.
Nie ma innej imprezy na świecie, która umożliwiałaby bardziej kompleksowy i uporządkowany sposób prezentacji najnowszych produktów i trendów medycznych. Nie może więc zabraknąć na niej produktów firmy WIEJAK, która w swojej ofercie Wiejak-Med posiada drzwi medyczne (w tym RTG) i gabinetowe, myjnie i umywalki chirurgiczne, szafy medyczne i zabudowy laboratoryjne oraz panele ścienne i lampy do sal operacyjnych.

 


 

scroll-topdo góry