Zapraszamy na targi

Mimo tego, że nasza pozycja na rynku jest już wypracowana i solidna, a produkty doskonale znane na całym świecie, nie zaprzestajemy poszukiwań nowych odbiorców naszych produktów. Stąd też nasze cykliczne pojawianie się na największych europejskich i światowych targach wystawienniczych branży medycznej. W tym roku potwierdziliśmy obecność na targach MEDICA.

 

MEDICA (Düsseldorf, 13-16 listopad 2017 r.) - targi Medica w Düsseldorfie to największe i najważniejsze na świecie targi branży medycznej. Prawie 5 000 firm z ponad 72 krajów zaprezentuje około 130 000 zwiedzającym najwyższej jakości urządzenia, wyposażenie i rozwiązania wykorzystywane we wszystkich sektorach szpitalnej opieki medycznej.
Nie ma innej imprezy na świecie, która umożliwiałaby bardziej kompleksowy i uporządkowany sposób prezentacji najnowszych produktów i trendów medycznych. Nie może więc zabraknąć na niej produktów firmy WIEJAK, która w swojej ofercie WiejakMed posiada drzwi medyczne (w tym RTG) i gabinetowe, myjnie i umywalki chirurgiczne, szafy medyczne i zabudowy laboratoryjne oraz panele ścienne i lampy do sal operacyjnych.

 

scroll-topdo góry